fbpx
Slider1.jpg
Slider2.jpg
f2024.jpg
previous arrow
next arrow

ХОРОШАЯ ФУТБОЛКА - УСПЕШНЫЙ БИЗНЕС

Украинский рынок одежды заполнен футболками производства Китай, Турция, Индия, Пакистан. Мы предлагаем Вам качественные мужские и женские футболки европейского качества по низким ценам.

Принимаем заказы только оптом

Качество. Футболка состоит из 100% полированного хлопка, что придает ткани яркий цвет и делает ее мягкой и приятной на ощупь. Ткань производится по технологии кольцевой пряди плотность 150 g/m2, что позволяет пошить футболку без боковых швов и повысить ее прочность и износостойкость. Также дважды обработана горловина футболки. Страна производитель наших футболок Испания.

Асортимент. Наша компания предлагает различные виды нанесения изображений: стандратная печать, флуоресцентные краски, виниловые краски, зеркальные краски и бархатная печать. Мы имеем возможность оперативно реагировать на модную тенденцию принтов и постоянно обновляем ассортимент авторскими дизайнами и ходовыми принтами. Мы предлагаем Вам то что продается.

 

 •  

  Мінімальне замовлення

  одна ростовка

 •  

  Доставка по Україні

  у місця де працює Нова пошта

 •  

  Власне виробництво

  від пошиття до нанесення зображення

Захищати Україну! Зараз кожен з нас долучається до підтримки та захисту нашої держави. Наші воїни мужньо боряться з загарбником та обороняють кордони. Інші підтримують в тилу, команда futbolka-optom.com.ua активно долучається до спільної справи. Наше виробництво виконує замовлення волонтерів та ЗСУ з пошиття тактичного спорядження та одягу.

Ми також готові пошити, надрукувати для Вас одяг, який символізує що ми СИЛЬНА НАЦІЯ. У ворога немає шансів на перемогу. Ми разом, ми сильні, ми переможемо!!! Ми щиро вдячні всім за ваші замовлення. Працюємо на благо нашої України! Все буде УКРАЇНА!!!!

 

Про нас

Чоловічі, жіночі та дитячі футболки європейської якості за низькими цінами. Приймаємо замовлення тільки оптом.
Якість. Футболка з 100% полірованої бавовни, щільність 150 g / m2. Виробник футболок Іспанія, Україна. Асортимент. Різні види нанесення зображень і тематика. Ми пропонуємо те, що продається.

Ми відправимо футболки оптом в будь-яке місто України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Дніпропетровськ, Біла Церква, Вінниця, Бердянськ, Дніпродзержинськ, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам'янець-Подільський, Кіровоград, Конотоп, Кременчук, Кривий Ріг, Луганськ, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Херсон, Хмельницький, Чернігів, Черкаси, Чернівці. Ми пропонуємо Вам якісні чоловічі та жіночі футболки європейської якості за низькими цінами.

Детальніше