fbpx
Slider1.jpg
Slider2.jpg
f2024.jpg
previous arrow
next arrow

Разработка брендовых коллекций для ТМ

Если вы хотите продвинуть свой бренд или поднять корпоративных дух вашей компании, то наша команда готова вам помочь. Ведь мы разрабатываем не только ходовые принты, но и эксклюзивные брендовые коллекции под заказ. Наши дизайнеры могут создать принты любой сложности и тематики, которые удовлетворят даже самого прихотливого клиента. Также мы можем нанести изображения предложенные вами.

Каждый наш клиент высоко ценится для нас, поэтому мы всегда ищем индивидуальный подход и удобные методы общения.

Мы используем самые современные методы нанесения изображений, поэтому наши принты всегда качественные, стойкие и яркие.

Заказывая у нас разработку брендовой коллекции футболок, вы делаете весомый вклад в дальнейшее продвижение своего бизнеса.

Обращаться к нам прямо сейчас! Пути сотрудничества неограниченны, мы сможем гибко адаптироваться к вашим требованиям.

 •  

  Мінімальне замовлення

  одна ростовка

 •  

  Доставка по Україні

  у місця де працює Нова пошта

 •  

  Власне виробництво

  від пошиття до нанесення зображення

Захищати Україну! Зараз кожен з нас долучається до підтримки та захисту нашої держави. Наші воїни мужньо боряться з загарбником та обороняють кордони. Інші підтримують в тилу, команда futbolka-optom.com.ua активно долучається до спільної справи. Наше виробництво виконує замовлення волонтерів та ЗСУ з пошиття тактичного спорядження та одягу.

Ми також готові пошити, надрукувати для Вас одяг, який символізує що ми СИЛЬНА НАЦІЯ. У ворога немає шансів на перемогу. Ми разом, ми сильні, ми переможемо!!! Ми щиро вдячні всім за ваші замовлення. Працюємо на благо нашої України! Все буде УКРАЇНА!!!!

 

Про нас

Чоловічі, жіночі та дитячі футболки європейської якості за низькими цінами. Приймаємо замовлення тільки оптом.
Якість. Футболка з 100% полірованої бавовни, щільність 150 g / m2. Виробник футболок Іспанія, Україна. Асортимент. Різні види нанесення зображень і тематика. Ми пропонуємо те, що продається.

Ми відправимо футболки оптом в будь-яке місто України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Дніпропетровськ, Біла Церква, Вінниця, Бердянськ, Дніпродзержинськ, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам'янець-Подільський, Кіровоград, Конотоп, Кременчук, Кривий Ріг, Луганськ, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Херсон, Хмельницький, Чернігів, Черкаси, Чернівці. Ми пропонуємо Вам якісні чоловічі та жіночі футболки європейської якості за низькими цінами.

Детальніше